Drużyna Seniorów wycofana z rozgrywek A klasy

Drużyna Seniorów wycofana z rozgrywek A klasy

Ostatnie dwa miesiące były intensywne w staraniach o zbudowanie nowej drużyny Seniorów KP Bór Oborniki Śląskie. Prowadzono długie rozmowy i negocjacje z wieloma trenerami, testowano zawodników podczas sparingów i na treningach, nawet udało się pozyskać ostatecznie kilku nowych. Niestety nie pomogło to, żeby trzon drużyny seniorów stanowili zawodnicy w wieku 18 – 35 lat. Jest to dla nas bolesne, ale obserwując rynek wiele klubów w obecnym czasie boryka się z tym samym problemem kadrowym.
Z tego powodu Zarząd KP Bór Oborniki Śląskie postanowił nie narażać zdrowia i obciążenia graniem bez zmienników pozostających do końca w Naszym Klubie o długiej tradycji zawodników i z wielkim żalem podjęliśmy decyzję o wycofaniu z rozgrywek drużyny piłkarskiej Seniorów KP Bór Oborniki Śląskie, występującej dotychczas w 2 Grupie Wrocławskiej A Klasy.
Jest nam niezmiernie przykro, że pomimo wielu możliwość jakie były zaoferowane, nie przełożyło się to na utworzenie drużyny, z której kibice mieliby zadowolenie.
W najbliższych dniach zostanie opracowany raport ze wszystkich działań personalnych i finansowych związanych z budowaniem drużyny Seniorów KP Bór Oborniki Śląskie w ostatnim czasie i zostanie on opublikowany do Państwa wiadomości.
Nie chcemy kończyć takim przykrym akcentem i pragniemy poinformować, że liczne grupy dziecięce i młodzieżowe, a zwłaszcza te drugie, dają dużą nadzieję na powrót KP Bór Oborniki Śląskie do rywalizacji na poziomie seniorskim, lecz tym razem w innej nowej odsłonie.